Print Friendly, PDF & Email

Een snelle vegetarische borrel? Deze courgette wafels heb je binnen 15 minuten op tafel en zijn nog gezond ook! Hoe leuk zijn deze hartige wafels, boordevol groente. Maak jij dit weekend deze wafels? Scroll dan snel naar onderen en kijk hoe je de rest van jouw borrel kunt winnen. YUM!

Ingrediënten
Voor 2 wafels
100 gram geraspte courgette
1 ei
80 gram Smaakt volkoren speltmeel
20 gram geraspte kaas naar keuze
100 milliliter melk
1 theelepel Smaakt basilicum1 theelepel Smaakt oregano

Extra nodig
Mengkom
Wafelijzer
Kwastje om mee in te vetten
Garde

Bereidingswijze
1. Vet het wafelijzer in met olie of boter en laat hem opwarmen.
2. Meng alle ingrediënten in een mengkom en roer het met een garde tot een glad geheel. Verdeel de massa gelijkmatig over het wafelijzer en doe het ijzer dicht.
3. Draai het wafelijzer na circa 3 minuten om.
4. Test na 5-10 minuten of de wafels al hard zijn geworden. Zijn ze hard, dan zijn ze klaar! Laat ze er anders nog heel even in.
5. Snijd als ze klaar zijn de twee wafels los van elkaar en serveer op een bord. Smullen maar!

Met dank aan Smaakt voor de vega borrelinspiratie!

Heb jij dit recept gemaakt? Verras ons dan met een foto van jouw creatie via Facebook, Instagram of Twitter! Ook vragen of opmerkingen zijn altijd welkom. We zijn ontzettend benieuwd!

Summary
Vega borrel in 15 min: courgette wafels + WIN
Article Name
Vega borrel in 15 min: courgette wafels + WIN
Description
Een snelle vegetarische borrel? Deze courgette wafels heb je binnen 15 minuten op tafel en is nog gezond ook! Hoe leuk zijn deze hartige wafels, boordevol groente. Maak jij dit weekend deze wafels? Scroll dan snel naar onderen en kijk hoe je de rest van jouw borrel kunt winnen. YUM!
Author