Het jaar is voorbij gevlogen en hoewel we dit jaar veel hebben moeten missen, hebben we ook de tijd gehad om meer tijd thuis door te brengen én de keuken in te duiken. Zelf zijn wij hard aan de slag gegaan en jullie hebben met plezier onze recepten gemaakt, met de meest prachtige vega en vegan creaties als resultaat! Om het jaar af te sluiten, delen wij van team De Hippe Vegetariër onze 10 favoriete vega(n) recepten van 2020!
Deze top 10 van vegetarische en veganistische recepten is een samensmelting van de favorieten van de redactie. Iedere Hippe Vegetariër heeft zijn of haar favoriete recept gedeeld en deze voorzien van een persoonlijke noot. Delen jullie ook jouw favoriete recept van 2020? We zijn hartstikke benieuwd!
De favoriet van Isabel
Ik houd van gerechten die met weinig moeite en weinig ingrediënten een groots resultaat en veel smaak geven. Dit is wat mij betreft echt zo'n voorbeeld, top recept!
Deze top 10 van vegetarische en veganistische recepten is een samensmelting van de favorieten van de redactie. Iedere Hippe Vegetariër heeft zijn of haar favoriete recept gedeeld en deze voorzien van een persoonlijke noot. Delen jullie ook jouw favoriete recept van 2020? We zijn hartstikke benieuwd!
De favoriet van Isabel
Ik houd van gerechten die met weinig moeite en weinig ingrediënten een groots resultaat en veel smaak geven. Dit is wat mij betreft echt zo'n voorbeeld, top recept!
Recepten
- 21 January 2024
Tomaten-ricottataart
Lekker en snel koken met maar 5 ingrediënten
- Lieske van der Waals
De favoriet van Lieske
Dit is het eerste recept dat ik in 2020 ontwikkeld heb, en dit doet mij ontzettend denken aan nieuwjaarsdag bij mijn opa thuis. Dit jaar geen groots samenkomen met de familie op nieuwjaarsdag, maar mijn vega variatie op mijn oma's traditionele huzarensalade staat zeker op het menu!
Recepten
- 07 January 2020
Vegetarische huzarensalade met aardappel en avocado
Tijd om na de feestdagen weer eens 'normaal' te doen: tijd voor groenten en makkelijke gerechten waar je niet uren voor in de keuken hoeft te staan
- Lieske van der Waals
De favoriet van Anne
Mijn favoriete recept van 2020 is de plantaardige granola-ontbijttaart met tropisch fruit. De dag nadat mijn kleine neefje geboren was, heb ik dit powerontbijtje gemaakt voor mijn zus. Met Noah in haar armen genoot mijn zus van de ontbijttaart met mango, passievrucht en zelfgemaakte granola. Een moment om nooit meer te vergeten!
Recepten
- 16 July 2024
Granola-ontbijttaart met tropisch fruit
Deze granola-ontbijttaart met tropisch fruit is de ideale taart voor in de zomer
- Anouska Blankman
De favoriet van Sien
Wie had ooit gedacht dat je met hummus een heerlijke taart kunt bakken? Ik vind deze taart ontzettend verrassend, en wat een plaatje is het! Ik weet nog goed hoe erg we onder de indruk waren toen onze receptontwikkelaar Lieske deze foto liet zien. Een topper!
Zoet
- 05 November 2022
Mascarpone-vijgentaart met verse vijgen en hoemoes
Thuiszitten, saai
- Enza Bom
De favoriet van Sanne
Recepten
- 11 August 2020
Pulled Oats met gevulde aubergine met pestosaus
Hoe vier je de zomer beter dan met een heerlijk zomers gerecht
- Lieske van der Waals
De favoriet van Lauren
Oef, dat is een lastige. Er zijn dit jaar zo veel lekkere recepten geplaatst! Geen favoriet, maar wel drie aanraders: het granola-ontbijttaartje met tropisch fruit, de zoete aardappel stoofpot met zwarte bonen en pindakaas en de traybake met pinda jackfruit.
Recepten
- 11 July 2020
Vega budget: traybake met pinda jackfruit
Vegetarisch én goedkoop
- Lauren Kreijger
De favoriet van Enza
Recepten
- 01 September 2020
Pulled Oats keema curry
Het is alweer september, dus is het tijd voor een verwarmende curry
- Lieske van der Waals
De favoriet van Marjolein
Mijn favoriete recept van 2020 zijn de pompoencrackers met vegan roomkaas. Het recept is van Eke Mariën.
De favoriet van Corneil
De favoriet van Nicole
Mijn favoriet recept is de borani met flespompoen. Ik moet het nog maken, maar het klinkt heel lekker!
Recepten
- 27 October 2020
Simply: borani met flespompoen
Veggie hero Sabrina Ghayour heeft een nieuw boek gepubliceerd: Simply
- Lauren Kreijger
Zit jouw favoriet ertussen of is er een ander recept dat niet mag ontbreken in deze top 10 favoriete vega(n) recepten van 2020? Deel jouw favoriet of een foto van jouw favoriete creatie in een reactie op het blog, op Facebook of Instagram. We zijn benieuwd!
Lees ook

Recepten
- 05 September 2025
Parelcouscous bowl met gestoomde groente en crispy maïs
We zijn altijd op zoek naar nieuwe manieren om gezond én lekker te eten, zonder dat je uren in de keuken hoeft te staan
- Karlijn Swaen

Ontspanning
- 28 August 2025
Zo haal je het meeste uit het laatste zomervakantieweekend
Het einde van de zomervakantie is in zicht
- Karlijn Swaen

Recepten
- 04 September 2025
Italiaans getoast: melanzane op zuurdesem
Heb je zin in een zonnige lunch die je direct meeneemt naar Italië
- Karlijn Swaen
0 Reacties
Een reactie geven
Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.