100% plantaardige kokos Yog van Abbot Kinney's
Abbot Kinney's heeft 100% vegan en biologische alternatieven op yoghurt, gemaakt van kokos! Dit merk gebruikt alleen maar natuurlijke ingrediënten en gebruikt geen toegevoegde suikers of andere onnatuurlijke toevoegingen. Daarmee maken ze een breed assortiment aan vegan yog en vegan ijs.
De veelzijdige kokos yog van Abbot Kinney's is voor elk eetmoment geschikt, en je kan er heerlijke dingen mee maken! Hun plantaardige alternatieven voor yoghurt noemen ze yog, zonder 'hurt' dus, omdat hun producten helemaal plantaardig zijn. Is dat niet extra genieten?

Ingrediënten
Voor
personen
Ingrediënten
Voor de vegan za'atar yoghurt
Bereidingswijze
Stap 1
Bereid de couscous volgens de verpakking en zet apart. Voeg eventueel wat zout toe, of een klein beetje bouillon om de couscous meer smaak te geven.
Stap 2
Verwarm de oven op 200 °C.
Stap 3
Verwijder de steel van de wortels en maak ze goed schoon. Meng de harissa samen met een halve eetlepel zonnebloemolie, de agavesiroop en de knoflooktenen. Breng op smaak met zout. Gebruik een kwastje op hiermee de wortels in te smeren en leg op een met bakpapier beklede bakplaat. Rooster de wortels in 25 minuten gaar. Voeg de laatste 6 minuten ook de hazelnoten toe op een aparte bakplaat. Laat daarna afkoelen.
Stap 4
Verwarm zonnebloemolie in een koekenpan en fruit hierin het uitje. Wanneer het uitje glazig is, voeg je ook de couscous en de linzen toe en 2/3 van de peterselie. Zet apart.
Stap 5
Hak de hazelnoten in grove stukken wanneer deze zijn afgekoeld.
Stap 6
In een aparte kom, meng de kokosyoghurt met het citroensap, de za’atar en een halve eetlepel extra vierge olijfolie. Zet apart.
Stap 7
Maak het bord op door te beginnen met het couscous-linzen mengsel. Verdeel daarna de harissa wortels over de borden, samen met de avocado. Garneer met de vegan za’atar yoghurt en de geroosterde hazelnoten.

Heb jij dit vegan recept al geprobeerd?
Laat ons weten wat je ervan vond in een reactie, of op Facebook of Instagram. We zijn benieuwd!
Lees ook

- 28 August 2025
Zo haal je het meeste uit het laatste zomervakantieweekend
Het einde van de zomervakantie is in zicht
- Karlijn Swaen

- 04 September 2025
Italiaans getoast: melanzane op zuurdesem
Heb je zin in een zonnige lunch die je direct meeneemt naar Italië
- Karlijn Swaen

- 08 August 2025
13 x vegetarische recepten met courgette
Wij houden van courgette
- Karlijn Swaen
2 Reacties
Kijken jullie even naar recept ‘couscoussalade met linzen, avocado, harissawortels etc’. Bij punt 4 wordt de couscous met de linzen gemengd. Er is denk ik ‘n regel weggevallen waarin de linzen gekookt worden. Of er moet in de ingredientenlijst ‘gekookte linzen’ staan.
11:38 19 januari 2024Hi Jo, Oepsie, wij bedoelen inderdaad gekookte linzen, uit blik bijvoorbeeld. Eet smakelijk! Lieve groet, Jitske
11:38 19 januari 2024Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.
een stuk biefstuk d'r bij is zeker een aanrader! ik zou het uitproberen als ik u was!
11:38 19 januari 2024Dag Leontien, Dan wordt het voor ons een stuk vega biefstuk, ook lekker! ;-) Groetjes, Daniëlle
11:38 19 januari 2024Wat een belachelijke opmerking, Leontien
15:41 19 mei 2025Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.
Een reactie geven
Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.