Recharge: plantaardig eten
Isabel Boerdam

Recharge: plantaardig eten

maandag 25 januari 2016
Dag 1 van de Recharge-week is aangebroken! Op naar meer energie, focus en geluk. Eten speelt hierin natuurlijk een belangrijke rol, daarom eten we deze week zeven dagen lang plantaardig, zoveel mogelijk glutenvrij en zonder suiker, cafeïne en alcohol. Voor De Hippe Vegetariër moet dat meevallen! Kan je toch wat extra inspiratie gebruiken? Lees dan snel dit blog, hierin vind je voldoende tips om de week zonder problemen door te komen.

Receptenboekje
Het 7 Day Recharge-programma laat je natuurlijk niet aan je lot over, dus online vind je een mooi receptenboekje samengesteld door Chantal Soeters met inspiratie en tips voor ontbijt en lunch, en smaakvolle recepten voor alle avondmaaltijden. Van een stoofpotje met linzen, wortel en boerenkool, een Mexicaanse quinoa-chili, een frisse tabouleh of zoete aardappel-ovenschotel tot pittige noedels met mango, penne met spinazie en homemade pesto en Thaise kokosrijst. Heerlijk gevarieerd! Word jij ook helemaal blij van dit menu? Dan vind je in je eigen online omgeving ook gelijk de boodschappenlijst. Makkelijker kan niet!

Inspiratie van De Hippe Vegetariër
Meer inspiratie nodig voor ontbijt, lunch en diner, of misschien ook voor na de Recharge-week om deze plantaardige leefwijze vol te houden? Dan vind je heerlijke recepten op dit blog, niet alleen lekker maar ook light en zoveel mogelijk volgens de Recharge-richtlijnen.

Ontbijt

Lunch

Diner

Eetsmakelijk deze week en succes vandaag!

Vragen? Het Recharge-team staat altijd voor je klaar! Je kan hen bereiken via een mailtje naar info@7dayrecharge.com of via 085 401 2444.




Wil je alsnog meedoen? De aanbieding voor 39.- euro blijft geldig t/m 31 januari! Na het kopen van het VIP-pakket kan je 12 maanden lang gebruik maken van de Recharge-omgeving!

Maak gebruik van de aanbieding:

  • Meld je aan via deze link, scroll naar onderen, kies voor het VIP-account, gebruik de kortingscode dehippevegetarier en schrijf je in voor de 7 Day Recharge (12 maanden geldig, inclusief het boek dat wordt thuis gestuurd) voor -in plaats van 99.- euro.

  • Zodra jij je hebt aangemeld voor het programma, ontvang je een mail met je inloggegevens. In de member area vind je alle informatie waarmee jij je kunt voorbereiden op je 7 Day Recharge.

  • Klaar voor de start? Recharge! Wil je het niet alleen doen? Meld je dan vooral aan op de Recharge Facebookpagina en deel je ervaringen en mij en andere lezers!

Lees ook

Hou de zomer vast: 3 vegetarische klassiekers met een verrassende twist
  • 15 September 2025

Hou de zomer vast: 3 vegetarische klassiekers met een verrassende twist

De zon laat zich misschien minder vaak zien en de avonden worden alweer korter, maar dat betekent niet dat de zomer voorbij hoeft te zijn

  • Karlijn Swaen
Recept bekijken
Parelcouscous bowl met gestoomde groente en crispy maïs
  • 05 September 2025

Parelcouscous bowl met gestoomde groente en crispy maïs

We zijn altijd op zoek naar nieuwe manieren om gezond én lekker te eten, zonder dat je uren in de keuken hoeft te staan

  • Karlijn Swaen
Recept bekijken
Granola test: welke granola is het lekkerst én het gezondst?
  • 08 September 2025

Granola test: welke granola is het lekkerst én het gezondst?

Granola is niet meer weg te denken van de ontbijttafel

  • Karlijn Swaen
Artikel bekijken

0 Reacties

Een reactie geven

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.