Met broccoli, courgette, groene asperges en spinazie heb je een bord vol groen, boordevol goeds en lekkers. Maak het een fris geheel door de citroen en feta en voeg eventueel nog wat knapperige nootjes toe als je dat lekker vindt!
Wat heb je nodig voor de groene salade?
½ broccoli
½ courgette
6 groene asperges
4 handjes spinazie
60 g feta
sap halve citroen
zout en peper
extra vierge olijfolie
Hoe maak je de groene salade?
Broccoli in roosjes en kort blancheren. Breek de onderkant van de asperges en snij de courgette in plakjes. Meng in een kom met olijfolie, peper en zout en grill tot je mooie streepjes krijgt in een hete grillpan. Spinazie (rauw) op de borden, broccoli er op, geroosterde asperges en courgette. Besprenkel de salade met citroensap, olijfolie en strooi er fetakaas over. Voeg naar smaak nog extra zout en peper toe. Lekker met geroosterde pompoenpitten of nootjes bovenop.
Heb jij dit recept gemaakt? Verras ons dan met een foto van jouw creatie via Facebook, Instagram of Twitter! Ook vragen of opmerkingen zijn altijd welkom. We zijn ontzettend benieuwd!
Lees ook
In mijn keuken
- 21 March 2026
5 manieren om je ontbijt minder saai te maken
Ontbijt is vaak zo’n maaltijd die een beetje op de automatische piloot gaat
- Karlijn Swaen
In mijn keuken
- 25 November 2025
Volg nu het WhatsApp-kanaal van De Hippe Vegetariër!
Heb jij soms geen tijd om dagelijks alle blogs, social posts en recepten bij te houden
- Redactie
Recepten
- 18 March 2026
WisselWoensdag: Arepita's met pulled jackfruit en mangosalsa
Het is weer WisselWoensdag
- Karlijn Swaen
1 Reacties
heerlijk en dan nog erbij wat je in de koeling hebt liggen.
12:08 19 januari 2024Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.
Een reactie geven
Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.