...

Oranje taco’s met salsa verde en pompoen

door | 22 apr 2017 | avocado, Granen, pompoen, Recepten, Snel klaar, tomaten, Wereldkeuken

Print Friendly, PDF & Email

Koningsdag komt er aan, en wat is dan leuker dan oranje streetfood! Deze taco’s van onze vrienden van ZTRDG eet je gewoon met je handen en zitten boordevol groenten en frisse kruiden. De taco’s met maïs en salsa verde behouden het Mexicaanse, maar krijgen van de pompoen een leuk oranje tintje!

Wat heb je nodig?
Voor de salsa verde
1 bosje verse koriander
1 bosje verse platte peterselie
½ bosje verse munt
1 middel rode ui
2 tenen knoflook
sap van 1 limoen
4 el extra vergine olijfolie
zout en peper

Voor de taco’s
½ pompoen
2 avocado’s
1 blikje mais ( ca. 230 g)
10 honingtomaatjes
1 pak Taiyari maïstortilla’s
zout en peper
Je koopt alle ingrediënten die nodig zijn in één klik op ZTRDG!

Hoe maak je deze oranje taco’s?
Verwarm de oven voor op 200 °C. Snij de pompoen in blokjes van ca. 2 centimeter en doe in een bakblik. Besprenkel met olijfolie en zet in de oven voor ca. 30 min. Doe de koriander, peterselie en munt in een hoge beker. Snij de rode ui en knoflook fijn en doe bij de kruiden. Voeg de limoensap en olijfolie toe en roer goed door. Breng nu op smaak met zout en peper. Halveer de avocado, verwijder de pit, leg hem met de bolle kant naar boven en snij plakjes over de lengte. Snij de honingtomaatjes in vieren. Verhit een koekenpan en bak hierin de maïstortilla’s kort aan beide zijde tot ze lichtbruin beginnen te kleuren. Beleg met de pompoen, tomaatjes, maïs, avocado en salsa verde.

Heb jij dit recept gemaakt? Verras ons dan met een foto van jouw creatie via Facebook, Instagram of Twitter! Ook vragen of opmerkingen zijn altijd welkom. We zijn ontzettend benieuwd!

Summary
recipe image
Recipe Name
Oranje taco's met salsa verde en pompoen
Published On
Preparation Time
Cook Time
Total Time
Average Rating
4.51star1star1star1star1star Based on 3 Review(s)
ZTRDG
Volg ZTRDG

ZTRDG

Inspiratiebron & marktplaats at ZTRDG
Op ZTRDG - het platform dat symbool staat voor de lekkerste dag van de week - vind je heerlijke recepten van seizoensgebonden en vaak biologische producten. Bestel met één druk op de knop alle ingrediënten van een recept of verwen jezelf met bijzondere producten waar je het hele weekend gelukkig van wordt. Knettervers (vandaag bezorgd is gisteren geoogst!) wordt alles bij je thuisbezorgd. Zorgeloos genieten van je weekend dus!
ZTRDG
Volg ZTRDG

Latest posts by ZTRDG (see all)

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

POPULAIR

Vind alles wat je zoekt