Het is weer maandag! Dat betekent: wij kunnen wel wat extra cafeïne gebruiken… Dankzij de koffie bevatten deze overnight oats genoeg energie om je week mee te starten. Daarbij zorgen de chiazaad, lijnzaad en eventueel wat notenpasta voor eiwitten en gezonde vetten. Wat een geweldig begin van de werkweek! Lees snel verder.
Ingrediënten
voor één bowl
1 halve banaan, geprakt
45 g havermout
60 ml amandelmelk
60 ml verse koffie
1 tl chiazaad
1 tl lijnzaad
snufje kaneel
snufje vanillepoeder
optioneel: 1 el agavesiroop
voor de topping
1 halve banaan
1 el notenpasta
handje blauwe blessen
Bereidingswijze
1. Voor de lekkerste overnight oats begin je, zoals de naam zegt, een avond van tevoren. Zo kan het lekker weken! Mix hiervoor alle ingrediënten voor de bowl in een kom, proef en breng eventueel nog 1 eetlepel agavesiroop toe. Plaats in de koelkast.
2. Haal de ochtend erna de kom uit de koelkast. Top af met de banaan, blauwe bessen en notenpasta en eet smakelijk!
Meer van dit soort ontbijt bowls? Check Mirjam’s Instagram: @plantbasedbrekkie
Heb jij dit recept gemaakt? Verras ons dan met een foto van jouw creatie via Facebook, Instagram of Twitter! Ook vragen of opmerkingen zijn altijd welkom. We zijn ontzettend benieuwd!
Heerlijke overnight oat. Ik doe er zelf nog een scheutje amandelaroma door.
Hi Marjon,
Dat klinkt ook erg lekker! Geniet ervan.
Liefs, Karlijn
Heerlijk!