...

Puur Zoet: fruitige ontbijttaartjes

door | 13 jun 2018 | Glutenvrij, Ontbijt, Recepten, Vegan, Zoet

Print Friendly, PDF & Email

Ben jij een zoetekauw, maar wil je tegelijkertijd ook op je gezondheid letten? Dan komt hier de oplossing: in Puur Zoet van Mariette van Tuyl staan verschillende recepten met pure, voedzame ingrediënten voor de meest lekkere zoete baksels. Allemaal zonder te veel gedoe en met toegankelijke ingrediënten. Puur Zoet bevat meer dan 80 makkelijke lactosevrije en glutenvrije zoete recepten, waarvan er bijna 60 vegan zijn, YUM!

Ook deze ontbijttaartjes met yoghurt en vers fruit zijn gluten- en lactosevrij. Ze zijn ook makkelijk vegan te maken. En ochtenden zijn toch veel leuker als je ze begint met een taartje? 😉 Varieer met het fruit dat jij wilt en begin zo jouw dag heel goed!

Ingrediënten
Voor 4 stuks
50 gram zonnebloempitten
50 gram grove havervlokken
1 el ahornsiroop
75 gram banaan
1 tl kaneel
(kokos)yoghurt
vers fruit

Bereidingswijze
1. Verwarm de oven voor op 180 °C.
2. Vet vier tartelettevormpjes (Ø 10 cm) in.

3. Maal de zonnebloempitten fijn in de keukenmachine en maal ze daarna samen met de ahornsiroop, banaan en kaneel tot een smeuïg papje. Schep de havervlokken er goed doorheen.
4. Verdeel het mengsel over de tartelettevormpjes en druk het stevig aan. Het mengsel is wat plakkerig, dus eventueel helpt het om je handen nat te maken.
5. Bak in 20-25 minuten af. Volledig afgekoeld zijn de taartjes lekker knapperig.
6. Schep drie eetlepels (kokos)yoghurt in elk taartje en top ze af met vers fruit.

Je kan de taartjes 4 dagen bewaren, luchtdicht verpakt (zonder vulling).

Puur Zoet
Auteur: Mariette van Tuyl
Uitgeverij: Forte Culinair
ISBN: 9789462501935
Prijs: €24,99

Receptfotografie: Mariette van Tuyl

Heb jij dit recept gemaakt? Verras ons dan met jouw creatie op Facebook, Instagram of Twitter. We zijn benieuwd!

Summary
Puur Zoet: fruitige ontbijttaartjes
Article Name
Puur Zoet: fruitige ontbijttaartjes
Description
Puur Zoet van Mariette van Tuyl bevat meer dan 80 makkelijke lactosevrije en glutenvrije zoete recepten, waarvan er bijna 60 vegan zijn! Ook deze ontbijttaartjes met yoghurt en vers fruit zijn gluten- en lactosevrij en zijn ook makkelijk vegan te maken. Varieer met het fruit dat jij wilt en begin zo jouw dag heel goed!
Author
Mariëlle van Stek
Volg Mariel

Mariëlle van Stek

Eindredacteur at De Hippe Vegetariër
Mariëlle is eigenlijk helemaal niet zo'n supergezonde vegetarische foodie, maar een leergierige dame met een vlotte pen en een nieuwsgierige kijk op de wereld. Een onmisbare vrolijke noot in het team!
Mariëlle van Stek
Volg Mariel

Latest posts by Mariëlle van Stek (see all)

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

POPULAIR

Vind alles wat je zoekt