SAVE THE DATE: 6, 7 & 8 oktober 'Vegan Gastronomie'
Anne Bolten

SAVE THE DATE: 6, 7 & 8 oktober 'Vegan Gastronomie'

vrijdag 22 september 2017


Deze oktober vindt de jubileumeditie van Steinbeisser's Experimentele Gastronomie plaats in het Lloyd Hotel & Culturele Ambassade in Amsterdam. Dat wil zeggen een gastronomisch plantaardig diner op top niveau!

Topchefs creeëren vegan menu
Speciaal voor deze gelegenheid zijn de veelgeprezen chefs Kristian Baumann (van Noma's nieuwe restaurant 108 in Kopenhagen), Daniel Burns (de chef achter het Michelinster bier-pairing restaurant Luksus in New York), en Andreas Rieger (van einsunternull, de rijzende ster van de culinaire scene in Berlijn) uitgenodigd om elk een geheel plantaardig menu te creëren van biologisch en lokaal seizoensingrediënten, dat met speciaal door vijfentwintig kunstenaars ontworpen bestek en servies wordt genoten.

Plantaardige kunstwerken
De chefs gaan de uitdaging aan om puur plantaardige ingrediënten te gebruiken die afkomstig zijn van lokale, biologische teelt. Wil je bij deze speciale editie aanwezig zijn? Reserveer dan snel een tafeltje via info@steinbeisser.org. Begin wel alvast met sparen: een 6-gangen tastingmenu inclusief wijn of sap kost 150,-

Kijk voor meer informatie op: steinbeisser.org

Ben jij ook van plan dit prachtige diner bij te wonen? Laat het ons weten in een reactie, of via Facebook, Instagram of Twitter. We horen jouw verhaal graag!







Lees ook

Snacken in januari: plantaardige tussendoortjes die wél werken
  • 14 January 2026

Snacken in januari: plantaardige tussendoortjes die wél werken

Het mag dan wel januari zijn, maar dat betekent niet dat snacken verboden is

  • Karlijn Swaen
Artikel bekijken
Volg nu het WhatsApp-kanaal van De Hippe Vegetariër!
  • 25 November 2025

Volg nu het WhatsApp-kanaal van De Hippe Vegetariër!

Heb jij soms geen tijd om dagelijks alle blogs, social posts en recepten bij te houden

  • Redactie
Artikel bekijken
5 manieren om je ontbijt nét wat leuker te maken (zonder extra moeite)
  • 22 January 2026

5 manieren om je ontbijt nét wat leuker te maken (zonder extra moeite)

Misschien eet jij al maanden hetzelfde ontbijt en ben je toe aan eens wat anders, dan is dit artikel voor jou

  • Karlijn Swaen
Artikel bekijken

1 Reacties

Wauw, wat ziet dat er gaaf uit!

12:06 19 januari 2024

Een reactie geven

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.