Bloemkool is een van onze favoriete groenten. Vroeger vond ik er niks aan, omdat ik alleen de gekookte variant kende. Maar met bloemkool kan zó veel meer! Wat dacht je van een zelfgemaakte bloemkoolpizza (geen New York Pizza nodig ;-)), bloemkoolwings, bloemkool van de BBQ, een hele bloemkool uit de oven of bloemkoolrijst!
https://www.dehippevegetarier.nl/vegetarische-recepten/hele-bloemkool-oven-chimichurri-geroosterde-groenten/
Welk recept met bloemkool ga jij maken? Laat het ons weten in een reactie op de website, Facebook of Instagram. We zijn benieuwd!
Summary
Article Name
Top 5: recepten met bloemkool
Description
Bloemkool is een van onze favoriete groenten. Wat dacht je van een zelfgemaakte bloemkoolpizza, bloemkoolwings of een hele bloemkool van de BBQ of oven?
Author
Mariëlle van Stek
0 reacties