Noedels kan je heerlijk met alles combineren en vult goed. Het is perfect voor Aziatische gerechten met veel groenten en een lekker sausje. Om je inspiratie te geven in wat je allemaal kan maken met noedels, hierbij mijn op 5 recepten met noedels!
Recepten
- 12 December 2016
Noedels met grapefruit-dadeldressing
Het is december, de grote feestmaand
- Isabel Boerdam
Recepten
- 26 October 2024
Thaise noedelsoep met knapperige groenten
Een noedelsoepje is zo gemaakt, zo ook deze heerlijke variant met winterpeen, broccoli, paddenstoelen, gember en bosui
- Karlijn Swaen
Recepten
- 02 October 2017
Boekweitnoedels met aduki bonen en sesam dressing
TerraSana, het biologische merk dat je terugvindt in alle eko- en natuurwinkels, vroeg mij dit jaar om vier recepten te ontwikkelen met hun biologische producten
- Isabel Boerdam
Recepten
- 03 April 2017
Noedelsalade met ananas van Nipalin
Deze maand op De Hippe Vegetariër doen we Aziatische maandag
- Isabel Boerdam
Wat is jouw favoriete gerecht met noedels? Laat het ons weten in een reactie op de website, Facebook of Twitter. We zijn benieuwd!
Lees ook
Op reis
- 02 May 2026
Duurzamer op vakantie? Jong en oud maken daarin heel andere keuzes
Voor veel Nederlanders wordt duurzamer reizen steeds belangrijker
- Karlijn Swaen
In mijn keuken
- 25 November 2025
Volg nu het WhatsApp-kanaal van De Hippe Vegetariër!
Heb jij soms geen tijd om dagelijks alle blogs, social posts en recepten bij te houden
- Redactie
Recepten
- 04 May 2026
Aziatische wok met Bimi® broccoli, paksoi en mango
Ken jij Bimi® broccoli al
- Isabel Boerdam
1 Reacties
Ik ben dol op noedel- soep uit Chang-mai . Khao soi met gele curry , kip & noedels zalig gelijk zin om het weer te maken!
12:04 19 januari 2024Hi Anita, Wat leuk om te horen dat het zo goed in de smaak valt! bedankt voor jouw spontaniteit :-)
12:04 19 januari 2024Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.
Een reactie geven
Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.