Kokos is een van mijn favoriete smaakmakers. Het is in verschillende vormen te vinden, waarbij kokosmelk toch wel echt mijn favoriet is. De kokosnoot heeft een goede reputatie. Het is dan ook niet voor niets dat deze smaakmaker zijn eigen dag heeft gekregen: de dag van de kokosnoot! 2 september is het zover en aangezien voorpret de leukste pret is, delen wij vandaag alvast onze top 5 recepten met kokosnoot!
Recepten
- 27 May 2020
Hemels koken: roerei met kokosdukkah
Het kookboek Hemels koken van Nicole Pisani is vooral geschikt voor de flexitariër maar bevat ook heerlijke groenterecepten
- Enza Bom
Recepten
- 23 November 2019
BIMI® BATTLE: Thaise noedelsoep met kokosmelk, Bimi® broccoli en champignons
Ken jij de supergroente Bimi® broccoli al
- Isabel Boerdam
Recepten
- 22 March 2017
Gele kokoscurry met quorn en jasmijn rijst
Al-tijd lekker
- Isabel Boerdam
Recepten
- 27 July 2016
Vegan: ijskoffie, ontbijtshake en kokoscocktail
Kokosolie, kokosmeel, kokosvlokken, kokosroom, kokoswater, kokosmelk, allemaal producten van de kokosnoot
- Lieske van der Waals
Recepten
- 02 July 2020
De Thaise keuken: Khao Niao Mamuan (koude kleefrijst) met zout-zoete kokossaus
Zoals jullie weten bespreken wij graag de verschillende wereldkeukens met jullie
- Enza Bom
Wat is jouw favoriete recept met kokos? Laat het ons weten in een reactie op de website, Facebook of Instagram. We zijn benieuwd!
PS. Wil jij blijvend minder vlees eten en vaker vegetarisch, maar lukt het je niet om je eetpatroon te veranderen? Of heb je een vriend(in) die hulp kan gebruiken? Koop dan nu onze online cursus vleesminderen in 15 dagen! Je krijgt 5 euro korting met de code DEHIPPEVEGETARIER. Na de cursus geniet je gegarandeerd van een nieuw eetpatroon!
Gebruik De Hippe Vegetariër als voorkeursbron in Google
Met deze nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer de nieuwste vegetarische recepten.
Lees ook
Op reis
- 02 May 2026
Duurzamer op vakantie? Jong en oud maken daarin heel andere keuzes
Voor veel Nederlanders wordt duurzamer reizen steeds belangrijker
- Karlijn Swaen
In mijn keuken
- 25 November 2025
Volg nu het WhatsApp-kanaal van De Hippe Vegetariër!
Heb jij soms geen tijd om dagelijks alle blogs, social posts en recepten bij te houden
- Redactie
Recepten
- 04 May 2026
Aziatische wok met Bimi® broccoli, paksoi en mango
Ken jij Bimi® broccoli al
- Isabel Boerdam
0 Reacties
Een reactie geven
Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met een *.